top of page
קורס מזרן מתקדם מסורתי

אם בא לכם להיות מורי דרך לגוף ותודעה מעוררי השראה

קונטרולוג'י34- הוא כנראה קורס המורים אותו חיפשתם.

בואו להבין את מערכות הריפוי הנשענות על התנועה,

בואו להבין מה לעשות כ"שתורידו כתפיים!!" כבר לא עובד

בואו לגלות את הסיפור האמיתי מאחורי כל תרגיל.

בואו לחזק את הבטחון המקצועי ולהוביל אחרים לתהליך העצמה וריפוי.

ברוכים הבאים לבית הספר של בועז נחייסי (מאז 2010)

 

אם אתם סקרנים, שואלי שאלות, מטילי ספק ידועים, צוללים לעומק הדברים, מחפשים אותנטיות בחיים המקצועיים והאישיים ומבקשים להנכיח (embody) את הוויתכם בכל יום ורגע, אז הקורס הוא ללא ספק הקורס הבא שלכם. הקורס ירחיב את הידע וזוויות ההתבוננות שלכם ויהפוך אתכם ליוצרים שהידע נובע מהם במהירות ודיוק רב ,ישדרג את מקצועיותכם, קהל לקוחותיכם ויפתח  את תקשורת הגופנפש הפנימית שלכם.

קונטרולוג'י34 אינו קורס פילאטיס מזרן רגיל אלא קורס המשך, המתאים לבעלי הכשרה ללימוד תנועה מכל סוג המנוסים בהגשת שיעור במסגרות הנפוצות (קבוצתי ופרטי) ובעלי ידע בסיסי באנטומיה היות והקורס עוסק באנטומיית רוחב  בביו-מכאניקה, ביו-פיסי, ביו-אלקטרי ותשתיות על.

הקורס מעניק הכשרה באנטומייה בסיסית יסודית ועמוקה ומנחה את משתתפיו לעצב ולאפיין את דמות המורה האישית של כל משתתף\ת ועל פי סגנונו.

הקורס מורה את עקרונות השיטה בראי הגופנפש ומתוך כוונה לאזן בין התודעה לבין הגוף ולאחדם (ההפרדה היא רק לצורכי מיקוד). משימות הקורס עוסקות גם בגוף וגם בתודעה והן מכוונות למטרתו של ג'וזף ה.פילאטיס- ""mind body balance". כמו כן הקורס סוקר את 34 תרגילי היסוד והרצף שפיתח ג'וזף פילאטיס וחושף את משמעותם האמיתית והסדר שבו הם מתקיימים יחד (גשטאלט).

קונטרולוג'י34 ללא ספק מעורר שינוי. טראנספורמצייה. התפתחות והתעוררות. המשתתפים יבחנו יחד עם בועז את האמונות, הדעות ואת כללי הציות האוטומטיים להם נולדנו. התהליך הפיסי יתמוך בתהליך התודעתי. הקורס בנוי בתהליך מדורג (פירמידה) ובורא מורות ומורים כריזמתיים, עצמאיים בעלי מחשבה חופשית וברמת מקצועיות גבוהה מאד.

לפרטים נוספים והרשמה (מספר המקומות מוגבל ל-8 משתתפים)

צרו קשר:  0527061212 בועז.

בוגרות הקורס מספרות:

רוני טמיר (קונטרולוג'י1) כתבה – אוקטובר :2012

"הקורס נותן 360 מעלות של ידע מעמיק ונדרש בכל הנושאים שהמדריך נתקל בהם וצריך שיהיה לו את המענה. מרמת הרפרטואר והבנת התנועה השלמה, עד תפקוד מערכות הגוף ודיוק התנועה אצל המתאמן. הידע האנטומי/פיסיולוגי שמועבר בקורס גורם לכך שאתה ,בתור מדריך, מפסיק לחשוב איזה רפרטואר להעביר עכשיו איזה תרגיל אעשה-אלא-מבין כל כך את הגוף וצרכיו כך שבניית השיעור והרצף נהיים ברורים ו"פשוטים" וכך יכולים להתאים לכל מתאמן ולכל מגבלה או קושי.

הגשת השיעור לוקחת את המורה למקומות אחרים, היות והוא לא צריך להמציא את התרגילים אלא להמציאם מחדש, בעזרת הנפש, היצירתיות הרגשית ופרשנותו המנטאלית."

 

לילך אורבך (קונטרולוג'י2) כתבה:

" הגעתי לקורס חוששת ומהוססת מעט לגבי עולם המזרן. נרשמתי בעיקר כי הבנתי את החשיבות שבעניין. אך מהמפגש הראשון הרגשתי שמדובר בחוויה ברמה אחרת לגמרי. בקורס צללנו לעומקו ולרוחבו של גופינו, למדנו להכיר את "מאחורי הקלעים", את מה שלמעשה מניע אותנו וגורם להוויתינו. הקורס הוא מסע להבנת ה. Mind Over Body Control, לכך שאנו היוצרים והמשפיעים הכי גדולים על גופינו, ושמעבר לכך אין צורך בגורמים חיצוניים. אבל מעבר לכל, הקורס הינו מסע לחיבור הבלתי נפרד בין הגוף והנפש."

מירב זגה (קונטרולוג'י 12) מאי 2017:

בועז היקר,

"אם אין אני לי מי לי,

וכשאני לעצמי מה אני?

ואם לא עכשיו אימתי?"

             מסכת אבות א יד.

הקורס איתך היה חווית למידה מתמשכת, בכל מישור אפשרי פיזי, נפשי ורוחני. מעטות החוויות בחיי שהייתה להן כזאת השפעה עמוקה. במהלך הקורס לקחתי וקיבלתי ממך הרבה מאוד, אתה מעורר השראה בהרבה מאוד מובנים, וחשוב לי לבטא באיזה אופן אתה מהווה השראה עבורי.

אם אין אני לי מי לי מתמצת את האחריות שאתה לוקח על ההתפתחות האישית שלך, את הידיעה הברורה שיש לך יכולת לגלות, לחשוף וללמוד את התשובות לשאלות שעולות בך. את הידיעה שהיכולת לחולל שינוי טמונה רק בך ואין מוקדם או מאוחר, ואין גבול לשינוי. במהלך הקורס לא הפסקת לחזור ולהגיד – "אז תבדקו.. "תטילו ספק..." "תחקרי בעצמך...". את חי את חייך באופן הזה. הספקת דבר או שניים בחייך, מיותר לציין כמה נדירה התפיסה הזאת. אתה לא מדקלם כלום, כל מה שלימדת אותי הוא שלך כי כבשת אותו בעצמך. וזה כשלעצמו מחייב, ובעיני זו אולי תמצית ההשראה והדוגמא האישית שלך, הלמידה שלי חייבת להתבצע באותו האופן – אחריות אישית על הדרך וכל הזמן לבדוק, להטיל ספק, לנסות ואז לבחור.

וכשאני לעצמי מה אני?

זו הלמידה העצמית הזאת כל הזמן, מתוך המקום שכל כולו אחריות אישית לשאול מה אני? מה אני רוצה להיות? להמציא את עצמי מחדש באמצעות חוויות של למידה וגילוי. לגלות תנועה חדשה ויכולות חדשות ולגלות שזה מהדהד למקומות ומישורים אחרים בחייך וחוזר חלילה.

ואם לא עכשיו - אימתי?

זו המעשיות שלך, הפשטות. המעגל הקצר של הלמידה והיישום. העשייה שלך שהיא יום יומית, מול עצמך ומול התלמידים והקרובים שלך. הכי עכשיו שיש. פסגת ההגשמה העצמית.

בסופו של יום, אתה מדריך ומורה, אבל קודם כל אתה תלמיד. ההוראה שלך כל כולה שיתוף והזמנה למסע של גילוי, חקירה וידע. כך אני רוצה לחיות וללמוד כל חיי, זו הדוגמא שהייתי רוצה להוות לילדי.

הלכתי ללמוד פילאטיס ומצאתי מורה לחיים. איזה זכות.

שירי שילון- קונטרולוג'י 5

" עם בועז מעמיקים בגוף, ועפים לגבהים של הרוח!

כשהחלטתי ללכת לקורס מורים לפילאטיס, לא דמיינתי, גם בתסריטים הכי טובים, שאני אמצא קורס כמו זה של בועז.

זאת חויה שמשנה חיים.

בועז מורה אמיתי. הוא מלמד מתוך עומק של ידע עצום שהוא חווה בעצמו על הגוף שלו.

הוא לא מלמד את מה שהוא קורא בספרים, במחקרים.

הוא חוקר גוף ותנועה אמיתי, שלא מפסיק להתפתח, ואין גבול לנדיבות שלו בהענקת הידע הזה לתלמידים שלו.

הוא גרם לי להתאהב באנטומיה של התנועה, להבין באמת מבפנים את יסודות הפילאטיס, והפך גם אותי לחוקרת גוף נלהבת בעצמי.

מאז שהתחלתי ללמוד אצלו נעלמו לי כאבי הגב שליוו אותי שנים, למדתי איך באמת לעזור לאחרים, איך לגעת, לדייק וולכוון את התלמידים שלי.

בועז הוא השראה נדירה לדרך של הוראה מהלב והנשמה, מתוך ידע שהופך לחוויות עמוקות, הרבה מעבר לתאוריה.

משבוע לשבוע הרגשתי שאני נכנסת לעולם קסום שמשפר לי את החיים בכל המישורים הנותן לי כלים אמיתיים להיות מורה מקצועית."

לא פעם מורים מתחום התנועה מרגישים חסרי אונים מול תלמידיהם ולקוחותיהם בניסיון לפתור את בעיותיהם וכאביהם.

יש פער בין שפע התרגילים לבין התוצאות שמשיגים בטיפול בשטח.

קונטרלוג'י34 הוא קורס מזרן מסורתי מתקדם בהנחייתו של בועז נחייסי-  תלמיד, מורה ומחנך לקוחות, מורים ותלמידים, חוקר ומפתח - המביא זוויות ראייה חדשות בהגשת התרגילים, בהבנת הגוף ובתפיסת תפקידו של מורה הדרך. כל החומרים והתובנות הם פרי פיתוחו הבלעדי.

 

אורך הקורס 18 מפגשים שבועיים, כל מפגש בן 5 שעות בהם הוא:

 

- מחזיר את התפיסה המקורית של ג'וזף פילאטיס- הגשטאלט

- סוקר את תשתיות הגוף דרך אמצעי המחשה יצירתיים

- מגלה את הכוונות האמתיות החבויות בכל תרגיל

- סוקר את אנטומיית העומק של הגוף הכוללת את המערכות המושתתות על תנועה ותשתיותייה

- מחזק את הביטחון המקצועי

- הופך את משתתפיו ממורים שמגישים לתלמידים, לחוקרים שעושים נפלאות, בעלי אבחנה חדה וידיים המובילות תנועה באופן מדוייק

- נותן פתרונות מקיפים לפתולוגיות נפוצות (מוסקולוסקלטליות, קינסיולוגיות וביומכאניות, כמו כן, הריון ותקופת ההתאוששות לאחר לידה) מודיפיקציות, אביזרים וקונטראינדיקציות

- כולל ספרי לימוד וחומרי עזר מקוריים לחיזוק התהליך הלימודי וההתפתחותי (כולל אנטומייה ישומית וטיפוגרפית):

ספר האנטומיה של בלנדין קלאיס ג'רמיין

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ספרו של ג'וזף פילאטיס המלווה את הקורס:

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף קיימת חוברת מגע מכוון לקורס HANDS-ON שאיירתי במהלך השנים וניתנת בקורס (חובה לכל מורה):

 

 

 

 

 

 

 

 

זהו לא קורס מזרון נוסף, זהו קורס למעמקים של הגוף  תוך שינוי תפיסתי!

 

כולל ספרות מקצועית (את כתביו של ג'וזף פילאטיס, חוברת עבודה בהפקה עצמאית, סדנת ריברסינג עם שירן מיכאלי (מטפל גופנפש), סדנת כאב ופתולוגיות עם מרב סלונימסקי (פיזיוטרפיסטית) ומפגש תרגולי בטבע. הוא דורש שליטה בשפה האנגלית, רוחב לב, פתיחות מחשבה ונכונות לעבור טראנספורמציה.

 

הקורס הקרוב יפתח בסתיו 2019 באזור פרדס חנה-כרכור בסטודיו לה-אור המלאכה 38 (22 לאוקטובר), בימי שלישי, בין השעות 10:30- 15:30 (יתכנו שינויים של חצי שעה בהתאם לצרכיי הקבוצה) ומספר המקומות מוגבל ל-8. הקורס מתאים למדריכים\מורים מעולם הספורט ובתי ספר אחרים, טכניקות ושיטות תנועה אחרות, מחול, אנשי טיפול ומגע הרוצים להכיר את הגוף ומעניק תעודת הוראה לפילאטיס מזרון וקונטרולוג'י מטעם בית הספר של בועז נחייסי. כמו כן, שמור מקום לחסרי נסיון לימודי בתחום אך נסיון תרגולי נדרש ומבחן קבלה.

 

אשמח לראותך ותודה על ההקשבה.

Contact
למידע נוסף על הקורס השאירו פרטים

תודה! הפרטים התקבלו

bottom of page