ריטריט

פלייסטיק

3 ימי תרגול להכרות עם השיטה ועקרונותיה

28 יום רביעי בערב מתחילים בסווטלודג׳

29-31

אוקטובר

ההרשמה המוקדמת בעיצומה!
הירשמו עכשיו ותהנו מ-10% הנחה (195 ש"ח)

בתוקף עד ה- 30/09/2020

 

ריטריט חוויתי ועמוק למעוניינים לחזור לביתה של הנפש, לעורר את הכימייה של האהבה, להתחבר אל משאת ליבם, להתנקות, להתחיל מחדש, לנוח מהשגרה, לעצור את הזמן ולתרגל נוכחות בתנועה במשך 3 ימים ולהכיר את טכניקת הפלייסטיק ולהכיר את תכונות גופם הנע.

  לפרטים נוספים על פעילויות הריטריט הקליקו:

טעימה מהריטריט הקודם:

הריטריט יוגש ויועבר על ידי ממציא הטכניקה ומייסד קהילת הפלייסטיק בישראל, בועז נחייסי ויכלול תרגולי פלייסטיק בפורמט של 90 דק׳ ו-60 דק׳, תרגולי עומק, תרגולי נשימה, שיעורים תאורטיים, הכרה עם עקרונות ומהות הטכניקה, טיולים יחפים, מוסיקה מרפאה שתלווה את הריטריט בניהולו של אורי יבור, לינה, תזונה טבעית מידיו הבוראות של אלון מור ושתיית מים.

מחיר למשתתף בריטריט ב׳ בהרשמה מוקדמת- 1500ש״ח לא כולל מע״מ (מחיר הריטריט מה-1 לאוקטובר 1700ש״ח לא כולל מע״מ). המחיר כולל את התרגול, הפעילויות השונות, לינה במתחם התרגול וארוחות טבעוניות משובחות ושייקים. הריטריט יתקיים בחוות האיסיים שבמושב אבן-ספיר בפרוזדור ירושלים. במתחם ישנם צימרים זוגיים ומשפחתיים וניתן להזמין מראש בתוספת תשלום.

לוח זמנים מפורט בלינק למטה. מספר המקומות מוגבל.

למשתתפי קורס מורות לפלייסטיק:

מחיר קורס מורים בלבד הוא 3500ש״ח לא כולל מע״מ. לינה במרחב הסטודיו וארוחות 450ש״ח לא כולל מע״מ. הקורס כולל חוברת קורס בעברית מפורטת של כלל הסדרות והתרגילים וסרטי וידאו לתרגול מקדים והכנה לקורס, חניכה לתקופה של חצי שנה והשתתפות בשיעורים פרונטאליים ובסטודיו המקוון ללא עלות (בחלק ב׳ תהיה תוספת תשלום על מזון בנפרד). 

קיים לוח זמנים לקורס ולוח זמנים נפרד לריטריט (למשתתפי הקורס יש תוספת שעות חניכה).

מוזמנים להצטרף באהבה.

 
Screenshot_20200714-122751_WhatsApp_edit
Screenshot_20200714-122733_WhatsApp_edit

קצת על המזון במהלך הריטריט

בריטריט יוגשו ארוחות טבעוניות מעשי ידיו של אלון מור. אלון, שף טבעוני, אמן אוכל, המתמחה בתזונה בריאה ועונתית. אלון שם דגש מיוחד על מוצרים מקומיים וטריים. התפריט יכלול ארוחות חמות בערבים, ארוחות צהריים קלילות ובבוקר יצטרפו לירקות גם שייקים מרעננים מלאי אנרגייה. 

תפריט לריטריט אוגוסט

קצת על המקום במהלך הריטריט

מושב אבן ספיר נמצא בפרוזדור ירושלים. טעון בהיסטוריה ומלא בהרים שיש בם כח וקדושה. רובם עטופים ביערות מרשימים וביניהם שבילים בגבהים משתנים ותצפיות עוצרות נשימה. האויר שם באמת צלול, כמו בשיר. חוות האיסיים ממוקמת ביישוב ומארחת אנשים לתרגול מודעות, לתרגול תנועה וחיבורים רוחניים. האולם בו נשהה מרשים ועוצמתי ויחד עם זאת, הוא רחם. קירותיו בוץ ותקרתו גבוהה וניתן לחלקו לאזורים שונים. יש בו מטפח מפותח ומאובזר ומקלחות ושירותים. 

אני מזמין אתכם להזכר. לא ללמוד, לא לרכוש, לא לצרוך, לא לרשום. להזכר בטבע העצמי והקולקטיבי דרך שהות בטבע כפי שהוא. לקלוט את מה שמעבר למילים ומחשבות ולרשום זאת בתאי האחסון בגוף. בלי צילומים, בלי טלפון ובלי מבני היחסים שסביבנו המיצרים את הדפוסים הצפויים. בואו לנטו נוכחות. אותנטיות.

הלינה היא במרחב התרגול העצום על מזרנים (יש להביא כרית וסמצעים).

למעוניינים בלינה פרטית, קיימים 6 צימרים משפחתיים (עד 6 איש) במחיר 500ש״ח ללילה והמחיר מתחלק בין כולם. ישנם גם צימרים זוגיים במחיר של 300ש״ח ללילה. לבוקינג יש להתקשר למורן 0523745310.

צימר זוגי

צימר משפחתי

קצת על הצוות והאמנים שילוו אותנו לאורך הריטריט

גיא שני

גיא שני אמן רב תחומי.
מפיק, רוקד, שר ומנגן על מגוון כלי נגינה מכל העולם. לסדנה גיא יגיע עם הפנטאם, דיג'רידו ומגוון חלילים לסשן ריפוי צלילים. גיא ילווה חלק משיעורי הפלייסטיק ויעטוף את המדיטציות וההתבוננות שנערוך בסוף כל תרגול.

אורי יבור

אורי הוא מוזיקאי נדיר והבעלים של חברת ״צלילים חיים״. בעשור האחרון טייל והתגורר במקומות רבים בעולם ושאב השראה וידע מתרבויות עתיקות מעולם הרוח, המדע ומוזיקה. אורי מוביל מעגלי שירה, מטפל בצלילים, נגן כלי הקשה, זמר בהרכבים שונים, מנחה סדנאות מוזיקליות, סאונד הילינג ומורה מוסמך ליוגה. בריטריט אורי יעביר אותנו מסע בנפלאות הצלילים המרפאים. מסע פנימי ועמוק בו תדרי המוזיקה ותדרי התאים מתאחדים: ״כשם שהמוזיקה מחברת בין אנשים, כך בכוחה לחבר את באדם לעצמו.״

ליאו זק

ליאו זק המכונה Dj LaZAK התחיל את דרכו כתקליטן-על כבר מגיל 15. היום חלק מצוות הדיג'ייז של ״אקסטטיק דאנס ת״א״, מתקלט בחתונות, מסיבות ופסיטבלים ברחבי הארץ.
האוסף האקלקטי שלו מכיל סגנונות מוזיקה רבים.סאונד שמאני אלקטרוני, תופים אפריקאיים, קצבים ברזילאים ובאס אמריקאי ביניהם משובץ אמביינט רחב ועמוק שמנחית ומנקה את האוויר. ביטים שלמים ושבורים ושלל נוספים במטרה לשחרר את הגוף ע"י ריקוד ותנועה חופשיים לרקע צלילים חדשים ומרתקים.

הסדנה תאפשר לכם מרחב פיזי ופנימי לעוף גבוה למחוזות רחוקים בגוף ובנפש בעזרת ריקוד ללא מעצורים וביקורת חיצונית. שעתיים של ריקוד חופשי עם הנחייה קטנה תפתח שער לעולמות חדשים.

בן זלצמן

מורה דרך וסייר בישראל ומוביל אנשים במסלולי טיול רבים ומגוונים ברחבי הארץ. הטיולים אותם בן מוביל, עוסקים בהתבוננות בטבע, בחיבור המטיילים אל הסביבה, נופיה והתרבות הגיאוגרפית שלה. בן יוביל אותנו יחפים כדי לחזור הביתה אל האדמה. לבנות מחדש בטחון ונוכחות בשלוות הטבע העוצמתי.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon