Screen Shot 2020-12-11 at 9.49.49.png

ריטריט חוויתי ועמוק למעוניינים לחזור לביתה של הנפש, לעורר את הכימייה של האהבה, להתחבר אל משאת ליבם, להתנקות, להתחיל מחדש, לנוח מהשגרה, לעצור את הזמן ולתרגל נוכחות בתנועה במשך 3 ימים ולהכיר את טכניקת הפלייסטיק ולהבין את תכונות גופם הנע.

  לפרטים נוספים על פעילויות הריטריט הקליקו:

טעימה מהריטריט הקודם:

זכרונות מריטריט אוקטובר 2020

הריטריט יוגש ויועבר על ידי ממציא הטכניקה ומייסד קהילת הפלייסטיק בישראל, בועז נחייסי ויכלול תרגולי פלייסטיק בפורמט של 90 דק׳ ו-60 דק׳, תרגולי עומק, תרגולי נשימה, שיעורים תאורטיים, הכרה עם עקרונות ומהות הטכניקה, טיול יחף ושהייה בטבע, מוסיקה מרפאה שתלווה את הריטריט בניהולה של הגר שיר, ריברסינג עם קארינה, סווטלודג׳ עם נדב, אקסטטיק דאנס עם ירדן אלבוקר, לינה במתחם התרגול, תזונה טבעית מידיה הבוראות של רותם ושתיית מים.

מחיר למשתתף בריטריט פברואר בהרשמה מוקדמת- 1800ש״ח לא כולל מע״מ (מחיר הריטריט מה-29 לינואר 2200ש״ח לא כולל מע״מ). המחיר כולל את התרגול, הפעילויות השונות, לינה במתחם התרגול וארוחות טבעוניות משובחות. הריטריט יתקיים  בסימן חורף, ב״חאן אודם״ שבמושב אודם ברמת הגולן.

במושב ישנם צימרים זוגיים ומשפחתיים וניתן להזמין מראש בתוספת תשלום. לשמירת צימר התקשרו למורן 0523745310 עד ה-1 לינואר 2021.

לוח זמנים יפורט בהמשך. מספר המקומות מוגבל.

 
Screenshot_20200714-122751_WhatsApp_edit

קצת על המזון במהלך הריטריט

בריטריט יוגשו ארוחות טבעוניות מעשי ידיה של רותם דורון. שפית טבעונית, אמנית קולינרית, המתמחה בתזונה בריאה ועונתית ומטבח מרפא. רותם שמה דגש מיוחד על מוצרים מקומיים וטריים. התפריט יכלול ארוחות חמות בערבים, ארוחות צהריים קלילות ובבוקר יצטרפו לירקות גם שייקים מרעננים מלאי אנרגייה. 

קצת על המקום במהלך הריטריט

מושב אודם שנקרא גם הר אודם, נמצא ברמת הגולן בחלקה הצפוני. טעון בהיסטוריה עוד מתקופת הברונזה הקדומה, ימי התנ״ך ועד ימינו. הרמה מכילה הרי געש, נחלים, אדמה מגמטית בזלתית והיא חלק מקער הנקרא ״קער דמשק״. יש בה אתרים ארכיאולוגיים, מעיינות מים נסתרים והרי געש שיש בם כח ועוצמה. רובה צחיח אך יש בה יערות מרשימים וביניהם שבילים בגבהים משתנים ותצפיות עוצרות נשימה. האויר שם באמת צלול ויש ימים שהראות מגיעה למרחקים. בפברואר, צפוי שלג וזהו זמן מצויין להתכנס לריטריט לבן שיש בו חום וקור באחדות טיפוסית. חאן אודם, בו יתנהל הריטריט ממוקם ביישוב ומארח אנשים לתרגול מודעות, לתרגול תנועה וחיבורים רוחניים. האולם בו נשהה גדול ומרווח ויחד עם זאת, הוא רחם. החלל מאפשר מרחב בין המשתתפים, נלון בו וניתן לחלקו לאזורים שונים. יש בו מטבח מפותח ומאובזר ומקלחות ושירותים. 

אני מזמין אתכם להזכר. לא ללמוד, לא לרכוש, לא לצרוך, לא לרשום. להזכר בטבע העצמי והקולקטיבי דרך שהות בטבע כפי שהוא. לקלוט את מה שמעבר למילים ומחשבות ולרשום זאת בתאי האחסון בגוף. בלי צילומים, בלי טלפון ובלי מבני היחסים שסביבנו המייצרים את הדפוסים הצפויים. בואו לנטו נוכחות. אותנטיות.

הלינה היא במרחב התרגול העצום על מזרנים (יש להביא כרית, מצעים ושמיכות).

למעוניינים בלינה פרטית, קיימים מספר צימרים בגדלים שונים (עד 6 איש). לבוקינג יש להתקשר למורן 0523745310. שימו לב- עד ה-1 לינואר 2021.

קצת על הצוות והאמנים שילוו אותנו לאורך הריטריט

הגר שיר

הגר היא אמנית קול ומוזיקאית יוצרת המנגנת במגוון כלים. היא עוסקת שנים רבות בריפוי בקול וצליל, ומטפלת מוסמכת בקול ותנועה החל משנת 2005. הגר פיתחה שיטה הנקראת "קסם הקול המרפא" דרכה היא מלמדת אנשים לעורר את מהותם ולרפא את עצמם ואחרים בעזרת קולם. היא מנהלת את בית-הספר לקסם הקול החל משנת 2012 ומכשירה מטפלים בשיטה. 

הגר תנהל את הריטריט מוסיקלית ותדרית, תלווה את התרגולים, המדיטציות ותעביר אותנו דרך מסע של קול, צלילים וריפוי.

קארינה דסאו

אישה, מרפאה, הולכת בדרך רפואת הלב. מלווה תהליכי חיים בשילוב גוף, התמקדות, ׳SE׳, כלי ריפוי אנרגטיים מגוונים ו-ריברסינג.

קארינה תעביר את הריברסינג בריטריט ומזמינה אותנו לצלול עם הנשימה, דרך כתיבה אינטואיטיבית מלאת כוונות, ביני לבין עצמי. ננשום לכוונות האינטימיות. הריברסינג מזמין מרחב להתרחבות, להרפות ולהפתח. דפוס הנשימה המעגלית המאפיין את הטכניקה המקודשת הזו, מפזר קשרים, מחדש רקמות פגועות, מסלק רעלים ומעניק חיוניות ומשמעות. בסיום התהליך, מופיעות תכונות כמו- בהירות ופשטות.

נדב ארד

נדב מטפל מזה 20 שנה בשיטת העיסוי התאילנדי המסורתי. מתרגל יוגה כ 20 שנה ומדריך ומלמד יוגה כ 14 שנה. ב 4 השנים האחרונות מנחה ומוביל מעגלי סווטלודג' בגליל העליון. נדב יעביר, ינחה וילווה את טקס הסווטלודג׳. זהו טקס אינדיאני עתיק ומהותו היא לידה מחדש מתוך רחם האדמה, היטהרות, תפילה, זריעת כוונות ובו ישובים על פני האדמה ומזיעים לאדי רפואה הנוצרים מאבנים שחוממו באש הטקס. דרך ארבעת יסודות היקום נחווה את הצלילים משתלבים בתחושות הגוף ונלך בדרך משותפת להמשך הריטריט באודם. נדב איש אדמה רגיש מאפשר מרחב גדול לאדם להיות קשוב לצרכיו הפיסיים והרוחניים במהלך הטקס אותו נתחיל ביום רביעי, 3 לפברואר בשעה 16:00. טרם הוחלט המיקום. 

יונדר- YONDER

ירדן אלבוחר רמון, יונדר, אלכימאית של צלילים ותדרים המביאה למרחב התנועה אנרגיה נשית מלטפת ומכשפת. עם מוזיקה עמוקה ומענגת, סאונדים מעולמות רחוקים וביטים מניעים שיחברו אותנו לאלות והאלים המרקדים בתוכנו. יונדר תנגן ביום שישי בערב ותגיש את חווית האקסטטיק דאנס שבו ננוע ללא מעצורים ומגבלות אלא פשוט נזוז בחיבור מתמשך ונגלה את היישות התנועתית שיצרה את גופנו ומהותנו והיא חלק נפרד מכח החיים.

T: 972-52-706-1212

E: zzaaoobb@gmail.com

Tel-Aviv ISRAEL

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon