ריטריט

detox & Flystick

יומיים של תרגול לעומק עקרונות השיטה,

תזונה טבעונית המועשרת באנטי אוקסידנטים

ומזרזת תהליכי ניקוי וניקוז רעלים

הריטריט מארח לראשונה את ניתאי צלינקר, מייסד קבוצת טאיקו לייף בישראל, קבוצת התופים היפאניים,

שילווה אותנו במסיבת הנשימות ועד לטראנס אנרגטי וריקוד אש חופשי

טעימה מריטריטים קודמים

אורי יבור, אמן הצלילים המרפאים, שינהל מוסיקלית את הריטריט ויגיש לנו סדנת צלילים מטהרת ברדת הלילה.

על השייקים המעוררים והמזון האוהב תנצח בידיים מוכשרות ומדויקות רותם דורון שמדיקת לפלייסטיקים את מערכת העיכול- מערכת האנרגייה בזמן תרגול.

אנוכי, אקח אתכם למסע של חיבור שבטי, כל אחד לגופו וכולנו כמשפחת האחד, ננשום, נזיע, נטייל, נתרגל, נרקוד, ננוח ונדבר אהבה אחד עם השני. נקדיש תשומת לב לטקסט, למילים הננשפות מהוויתנו ונביא כוונה לצאת מלאי השראה ואמונה.

הלינה היא במתחם התרגול, על מזרנים מהמקום. המקלחות משותפות אך נפרדות. המתחם ממוקם בואדי עמק הארזים הבראשיתי ובמקום עצמו יש צימרים אותם ניתן להזמין בגדלים שונים ואפשר להתחלק יחד. הלינה בצימרים היא בעלות נפרדת וכדאי להזמין למעוניינים מקום עוד היום דרך מורן יוגב- 0523745310

 מחיר הריטריט הכולל לינה במתחם התרגול הוא 1250 פלוס מע"מ. הוא מתחיל ביום שישי 14 למאי בשעה 9:00 ומסתיים ביום שבת 15 למאי בשעה 16:00.

הקפידו להרשם בהקדם ומספר המקומות מוגבל ל-25. הריטריט מתאים לכל מי שרוצה להכיר את עולם וקהילת הפלייסטיק.

 

את הריטריט לא ניתן לקיים במסיכה. הוא עוסק בנשימות ותנועות אקססיביות ולבטיחות גופכם אין לעטות שום חפץ זר בסביבת הפנים. למשתתפים לא מחוסנים, כדאי להמציא בדיקת קורונה מיום לפני הריטריט שתקפה ל-72 שעות.

מה בתוכנית?

הקאסט

בועז נחייסי מנהל ומייסד את 'בית הספר של בועז נחייסי', מפתח טכניקות תנועה חדשות, בינהן שיטת ה- Flystick ונחשב לאחד ממובילי תחום התנועה בישראל. 

מורה מנוסה ובכיר לפילאטיס\קונטרולוג'י לתחומיו, פלייסטיק במכוני הכושר ומעביר סדנאות וימי העשרה והשתלמות ברחבי ישראל ובעולם.

 

בית ספרו של בועז, מכשיר את המורים והמורות לפילאטיס ופלייסטיק הטובים ביותר והמקצועיים ביותר.

 

בנוסף, מעביר בועז, סדנאות וימי הכשרה בנושאים שונים המשלבים אנטומייה, פתולוגיות, תשתיות גוף ותודעה.

 

את דרכו החל ב-2008 (ללא נסיון מוקדם בתנועה, ספורט ומחול כלל) ונחשב למטאור בתחום התנועה. בזמן קצר, השיג גמישות, טווחי תנועה ומוביליות שמעולם לא חווה.

היום הוא מלמד מורים ומורות מנוסים מגישות וטכניקות שונות, חובבי תנועה וספורט, מתחילים ומתקדמים, ובעלי מגבלות ופתולוגיות המאפיינות את אורח החיים המודרניים.

בועז הוא אוטודידקט, חוקר תנועה ואנטומייה ומלמד את כללי התנועה בגוף בדרכו הייחודית.

בועז מאמין כי תנועה היא כלי עוצמתי המעודד את איזון הגוף ותפקודו, מקדם את המימוש העצמי ותומך בגוף בתלאות הדרך. התנועה מזרימה מים חיים. אנחנו מים. אנחנו תנועה. 

בועז מלמד לטיפוח הגוף ואהבת הנפש.

20616989_10212010717697531_6023800778748

בועז נחייסי

ניתאי צלניקר

ניתאי התעניין ולמד מוזיקה ואומנויות לחימה מגיל צעיר. לאחר שירות קרבי בצה"ל,  נסע להודו על מנת ללמוד מדיטציה בקורס אינטנסיבי בפונה ,אצל המאסטרית Dolano. 


בעקבות הרצון להעמיק את החיבור לטבע,  הצטרף לקורס מדריכים של "ארגון שומרי הגן" והמשיך לנגן  ולהתאמן  באומנויות לחימה : דניס הישרדות  וקונג פו wu wei.

בסוף השנה הראשונה ללימודי מעבדה רפואית באוניברסיטת בן גוריון, ניתאי החליט לצאת למסע בעקבות תופי הטאיקו של יפן ומתופפי הזן של טאיוון. לאחר ניסיונות חוזרים  התקבל  לקבוצת האימונים של  U-Teatre והתגורר במרכז האימונים של הקבוצה על ראש ההר מחוץ לטאיפיי שבטאיוון. במהלך תקופה זו, התאמן באופן אינטנסיבי בקונג פו, טאי צ'י, השתתף בשלושה קורסים מלאים של וויפאסנה, למד סינית וכמובן תיפוף זן.

לאחר שהתמחה ביסודות תיפוף הזן בסגנון טאיוואני,  עבר ליפן. שם הצטרף לOndekoza, מקבוצות הטאיקו הראשונות והוותיקות בעולם. הוא חי יחד עם חברי הקבוצה תוך קיום אורח חיים אינטנסיבי הכולל ריצת 10 ק"מ כל בוקר, אימוני כוח, כתיבה, חליל יפני ותיפוף טאיקו. בהמשך הרחיב את הידע בסגנון היפני והתאמן עם קבוצות תיפוף מובילות נוספות כגון Wadaiko ,Hiryu Shidara ו- Ren kobe. לאחר מכן שב לטאיוון על מנת לשתף פעולה עם המתופפים הטאיוונים, וללמד תיפוף זן בבית הכלא לנוער בטאיפיי.

לאחר 5 שנים בטאיוון ויפן, ניתאי שב לארץ והקים את טאיקו לייף, קבוצת הטאיקו הראשונה בישראל. הוא הוכשר כמאמן כושר במכללת וינגייט, נבחן בוועדה מקצועית לאמנות  במוזיקה וסווג כמצטיין במיוחד.
 

אורי יבור הוא הבעלים והמוסיקאי המוביל של חברת “צלילים חיים”. 
בעשור האחרון טייל והתגורר במקומות רבים בעולם. במסעותיו ספג ידע מתרבויות עתיקות שונות בנושאי עולם הרוח, המדע והמוסיקה. 
בשלוש שנים האחרונות חזר אורי להתגורר בישראל והביא איתו את כל הידע העשיר שצבר בזמן מסעותיו. 
אורי מוביל מעגלי שירה, מטפל בצלילים, נגן כלי הקשה, זמר בהרכבים שונים, מנחה סדנאות מוזיקליות ומורה מוסמך ליוגה.

אורי יבור.jpg

אורי יבור

טור סיני.jpg

חוות

טור סיני

בליבו של עמק הארזים, 5 דקות מירושלים וכ- 45 דקות מתל אביב, שוכנת "טור סיני", סמל לאהבת אדם ואהבת הארץ. החווה משתלבת במרקם הפארק המטרופוליני של ירושלים, עטופה ביערות אורן ובעדרי צבאים. פיתוחה של החווה נעשה תוך שמירה קפדנית על הנוף והשתלבות בו. החקלאות האורגנית והבנייה ירוקה משמרים את המשאבים הטבעיים המצויים.

T: 972-52-706-1212

E: zzaaoobb@gmail.com

Tel-Aviv ISRAEL

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon